Rami Halı Yıkama

Rami halı yıkama sayfamıza hoş geldiniz. Rami ilçemizin tüm mahallelerinde halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yerinde halı yıkama, zebra perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, özel el dokuma halı yıkama, ipek halı yıkama hizmetleri vermektedir.

Firmamıza İstanbul’un farklı ilçelerinden ulaşan müşterilerimiz halı yıkama fabrikamızın servis bölgelerine ulaşarak kendilerine daha yakın olan hızlı ve ücretsiz servis hizmetimizden faydalanabilirler.

Rami Halı Yıkama İletişim

0212 532 24 70 veya 0535 201 27 36
Bütçenizi zorlamadan en iyi kalitede hijyenle size en iyi halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Bütçenizi ve sağlığınızı korumak bizim vazifemiz. Halı yıkama adına doğru bildiklerinizin sizi ne kadar yanılttığını halılarınızın yıkanıp evinize veya iş yerinize teslim edildikten sonra farkına varacaksınız.

Rami Halı Yıkama

Evde yapılan silme veya yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulamaması halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zaman içinde kopmasına neden olabilir. Ayrıca nemin etkisiyle de, sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur.

Rami Halı Yıkama Fabrikası

Halalarınız size geldiğinde daha kullanışlı ve daha hijyenik bir hal almış olarak dönecektir. Üstelik bizim yıkadığımız halılar daha uzun sürede kirlenmektedir. Size temizlikte kolaylık sağlamak bütçenize en iyi ve doğru şekilde yardımcı olmak adına halı yıkamada en iyi hizmetle yanınızdayız.

İçeride bulunan bakteriler, mikroplar, kirler aslında halılarınızın içindedirler. Kaşmir Halı Yıkama ile halılarınız, eskisi gibi yepyeni ve pırıl pırıl olacaktır. İstanbul Rami halı yıkama fabrikası güvencesiyle yıkanan halılarınız özenle temizlenir ve size tertemiz olarak sunulur. Halı yıkama ve kurutma işlemini yaz kış yüzde yüz temiz, kuru ve hijyenik olarak sizlere teslim eder. Rami ilçesinde en iyi, en ucuz, en temiz halı yıkayan firması olarak ün kazanan firmamız ücretsiz servis ağı ve uzman personelleriyle hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Halılarınız kapalı halı kurutma odalarında kurutulmakta toz ve kir gibi dışarıdan gelebilecek her türlü kirlenmeye karşı korunmaktadır. Tüm halı yıkama makinelerine sahip fabrikamız (halı toz alma makinesi, tam otomatik halı yıkama makinesi, durulama makinesi, vakumlama makinesi, halı hava alma makinesi) ender halı yıkama fabrikalarından birisidir.

Halı Yıkama Fabrikası Ücretsiz Servis Hizmetimiz

Rami Halı Yıkama Fiyatları

Fazla metrekareli halı yıkamalarda fiyatta indirimler uygulanmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Fiyatlarımız halılarınızın metre karesine göre hesaplanmaktadır.
Halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamıza göz atabilir, Fiyat hesaplama aracı ile toplam fiyatı öğrenebilir ve bize sipariş olarak gönderebilirsiniz.

Halı Yıkama İşlemi

Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmediği zaman hijyenik anlamda bir çok zararlar vermektedir. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkamada; su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi olumlu artıları taşısa da halılarınızın doğru ellerde doğru makinelerde yıkanmadığı zaman birçok olumsuzluğu beraberinde getirmektedir. Biz halılarınızı son teknoloji makinelerimiz ile hijyenik bir biçimde yıkıyoruz. Halılarınızı Kapınızdan; herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için sipariş formu ile etiketleyerek teslim alıyoruz.

Neden Hak-Ver Halı Yıkama?

Bize ulaştığınız takdirde halılarınız, adresinizden alınacak ve tüm ünitelerden geçerek tertemiz bir şekilde size geri ulaştırılacaktır.

Bu zamana kadar halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor ve zebra perde yıkama hizmetleri vermiş olduğumuz müşterilerimiz, vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini değerlendirme açısından en büyük referansımız olmuştur.