Şirketimiz Hakkında

2005 yılından beri Temizlik Uzmanı

Hak-Ver Halı Yıkama 1998’de temizlik şirketi olarak başladığı sektörde 2005 yılından itibaren halı yıkamayı da bünyesine katarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Hak-Ver Halı Yıkama olarak öncelikle ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder tertemiz halılarınız ile sağlıklı yaşam dileriz.

Misyonumuz

İstanbul’lu hanımların halı yıkama da en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak.

Vizyonumuz

İstanbul’da halı yıkama da 1 numaralı firma olmak. Bunu tüm Türkiye’ye yaymak. Standartlarımızı ve makine sistemlerimizi devamlı geliştirerek büyümeye devam ediyoruz.

Hak-Ver Halı Yıkama Hizmetleri
Bizimle İletişime Geçin

Bize Ulaşın

Halılarınız Bizimle Güvende

Firmamız gelişen teknoloji çağına (iso 9001 ve tse) standartlarına uyugun şekilde, modern ve hijyenik koşullarda sizlere hizmet vermektedir.

  • Kalite: Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler, kalite standartları gereği kayıt altına alınır.
  • Hızlı Hizmet:Siparişleriniz, programa uygun biçimde verilen gün ve saatte gerçekleşir.
  • Ekonomik: Müşteri memnuniyeti bizim için en vazgeçilmez kuralımızdır. Bu yüzden ekonomik olmak ayrıcalıklarımız arasındadır.
  • Güler Yüzlü Hizmet: Hak-Ver halı yıkama, ekonomik temizliği kaliteden ödün vermeden talep eden müşterilerimiz için özenle tasarlandı.
  • Temiz ve Ferah Mekanlar: Sizlere tertemiz kokan temizlik hizmetleri sunuyor. Buna göre ev veya işyerlerinizde mükemmel temizliğin verdiği ferahlığı yaşayacaksınız.
  • Ücretsiz Servis: Hemen müşteri hizmetlerimizi arayın: 0212-532-24-70