Halı Yıkama

Hak-Ver Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama fabrikamız her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. İstanbulun hemen hemen her bölgesinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınızı evden alıp eve teslim ediyoruz.Unutmayın bizim işimiz sadece halı yıkama bizi köşe başlarındaki oto yıkamalar ile karıştırmayın. İsteğiniz zaman gelip yerlerimizi gezebilirsiniz.

Halı yıkama işlemleri artık 4 mevsim yapılmaktadır. Halılarınız kapalı sistem son teknoloji makinelerle kurtulduğu için hava durumu bizi hiç ilgilendirmiyor ve bu sayede halılarınız asla ve asla dışarıdaki toz toprak ve benzeri kirli havalara maruz kalmamaktadır.

Halılar artık herkesin gündelik hayatını renklendiren nesneler haline geldi. Halılar hayatımızı renklendirmesine rağmen temizliği düzenli ve iyi birşekilde yapılmazsa halılardan çıkan toz kıl ve havlar soluduğumuz havaya karışarak sağlımızı tehdit ederler. Bu yüzden aldığınız halı yıkama hizmetinin kalitesi son derece önemli.

İşte tam bu noktada Hak-Ver halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize son tekneloji makineler ile size hizmet vermekteyiz. Bünyemizde çalışan herkes gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve verdiğimiz hizmetlere yenilerini katmaktayız.
Halılarınız Teslim alındıktan sonra numaralandırılır ve şu işlemler uygulanır;

  • Toz Alma Müşterilerimizden alınan halılar, zamanla halı bünyesine nüfuz etmiş olan tozlarından arındırılmak amacıyla toz alma makimesiyle, halılar dövülerek süpürülür.
  • Leke Kontrolü Halınız yıkanmadan önce leke kontrolü yapılır lekesi olan halılara leke yumuşatma işlemi yapılır.
  • Halı Yıkama Halılar fırçalama makinesiyle ön ve arka yüzü fırçalanır ve durulanır.Halı saçakları beyazlatılır.
  • Sıkma Fırçalama sonrasında halılar yüksek devirli sıkma makinesinde sıkılır.Böylece bünyesindeki kir ve sudan arındırılarak % 90 kuru olarak çıkartılır.
  • Kurutma ve Havalandırma Halılarınız kurutma ve havalandırma odalarında kurutulur ve havalandırılır böylece nemden ve kötü kokulardan arındırılır.
  • Kontrol ve Paketleme Halılarınızın son leke kontrolü yapılır , taranıp parfüm sıkıldıktan sonra paketlenir ve size teslim edilir.
Hafta içi: 08:00 – 20:00
Cumartesi: 08:00 – 18:00
Bize Ulaşın